Šioje Lietuvos ligoninėje – gedulas: „Netekome…“ (12)

Kėdainių ligoninės bendruomenę aplankė gedulas – kolektyvas neteko kolegės, mirė slaugytoja Laima Pupkienė.
Amžinybėn iškeliavusi bendrosios praktikos slaugytoja L. Pupkienė dirbo ligoninės Neurologijos skyriuje.
Kėdainių ligoninė išgyvena skaudžią netektį
Apie netektį pranešęs Kėdainių ligoninės kolektyvas šiltais žodžiais dėkojo velionei kolegei už atsidavimą darbui ir jos žmogiškąsias savybes, kurių nepamirš.
Bendruomenė reiškė užuojautą ir skyrė jautrius žodžius išėjusiai bendražygei.
„Netekome brangios kolegės, Neurologijos skyriaus bendrosios praktikos slaugytojos Laimos Pupkienės.
Liūdime kartu su jos šeima ir artimaisiais bei reiškiame nuoširdžią užuojautą.
Dėkojame už jos atsidavimą darbui, rūpestį žmonėmis ir bendrystę.
Jos atminimas išliks mūsų bendruomenėje“, – socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė Kėdainių ligoninė.





