Svarbu „Ačiū“ kortelės turėtojams: liko nedaug laiko – to nepadarę prarasite pinigus

Aktualijos

Turintys prekybos tinklo „Maxima“ lojalumo korteles „Ačiū“ apsipirkdami kaupia joje pinigus. Tačiau laiku neišnaudojus visus juos galima prarasti.

Daugelis tą padaro iki metų pabaigos, tačiau jei nepyks per gruodį, tą bus dar galima padaryti kitų metų pradžioje.

„Ačiū“ pinigai pradings

„Maxima“ Komunikacijos ir korporatyvinių reikalų departamento vadovė Indrė Trakimaitė – Šeškuvienė informavo, kad šiuo metu „Ačiū“ programos dalyvių, kurie turi fizinę kortelę ir programėlę yra arti 2 milijonų. 

Iš jų 700 tūkstančių naudojasi mobiliąja prekybos tinklo programėle.

„Šių metų naujienos dvi: „Maximos“ programa besinaudojantys klientai itin vertina galimybę už priduotą tarą gautą sumą persivesti tiesiai į savo „Ačiū“ kortelę ir iškart juos naudoti kasdieniams pirkiniams; atsisiuntę paskutinę mūsų programėlės versiją, pirkėjai specialių pasiūlymų ir nuolaidų joje gali ieškoti dar paprasčiau – akcijų skiltyje, paieškos lange tiesiog įvedus norimą tekstą“, – komentavo I. Trakimaitė – Šeškuvienė.

Ji priminė, kad per kalendorinius metus sukaupti „Maximos“ pinigai galioja iki kitų metų paskutinės vasario mėnesio dienos.

Per nustatytą galiojimo laiką nepanaudoti „Maximos“ pinigai yra anuliuojami. 

„Didžioji dalis mūsų pirkėjų išnaudoja tuos pinigus iki metų galo. Likusi dalis klientų, kurie po priminimo kasose, kvite ar programėlėje pirmaisiais metų mėnesiais suskumba sukauptus „Maximos“ pinigus išleisti greičiau“, – sakė tinklo atstovė.

Verta prisiminti, kad ne visose parduotuvėse pavyks tai padaryti, mat netrukus „Maxima“ uždaro kai kurias parduotuves (tiesa, kai kurias naujas ir atidaro).

Duomenis renka siekdami pelno

Paprastai visų prekybos tinklų tikslas yra pelno siekimas. O lojalumo programos naudojamos tam, kad verslams padėtų pasiekti šitų tikslų.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Tai daroma renkant pirkėjų pateikiamus duomenis apie juos pačius.

Viešai skelbiamose tinklo taisyklėse teigiama, kad lojalumo programa „Ačiū“ sukurta siekiant suteikti privalumus ir kurti papildomą vertę tiek pirkėjams, tiek prekybos tinklui:

  • suteikti galimybę lojaliems pirkėjams įsigyti prekių ir (ar) paslaugų palankiomis sąlygomis, teikti jiems akcijas ir nuolaidas bei kitus privalumus;
  • išlaikyti esamus bei pritraukti naujus pirkėjus, palaikyti su jais ilgalaikius santykius;
  • pažinti ir suprasti pirkėją, jo poreikius ir lūkesčius;
  • parduotuves vystyti atsižvelgiant į pirkėjų poreikius, siūlant tai, ko reikia pirkėjams, ir siekiant, kad mūsų parduotuvės taptų pirkėjams patogiausios.

„Maxima“ informuoja, kad renkami tokie lojalumo programos dalyvių duomenys: gimimo metai ir amžius, lytis, gyvenamoji vietovė, pirkimo duomenys (įskaitant parduotuvę, pirkimo datą ir laiką, prekių pavadinimus, kiekius, bendrą pirkinių kainą, su kortele suteiktų nuolaidų sumą).

Tiesa, teigiama, kad „Ačiū“ kortelė, paskyra nėra vardinė, todėl, nei išduodama kortelę ar sukurdama paskyrą bendrovė esą nenustatys pirkėjo tapatybės ir jos netikrins.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e