Jiems buvo 12 ir 15 metų, kurie tapo jaunais tėvais. Kaip gyvena dabar po 11 metų?

Naujausios žinios

2009 m. Pasaulį sukrėtė neįtikėtinos žinios. Pasirodo, jauniausias tėvas gyvena Didžiojoje Britanijoje, kuriam vaiko atsiradimo metu net nebuvo 13 metų. Šio berniuko vardas yra Alfie Patten, o jo draugės – Chantel Steadman (jai tada buvo 15 metų).

Mergaitės motina sakė, kad jos gali auginti vaiką pačios ir visai nereikia pagalbos. Iškart buvo nutarta, kad Alfie gyvens su jais. Naujagimiui mergaitei buvo suteiktas vardas Maisie.

Tuo metu Papa Chantel neturėjo nuolatinio darbo, o Alfie tėvas teigė, kad sūnus tokiu sužlugdytu poelgiu tiesiog sužlugdė visą savo gyvenimą.

Tiesą sakant, jo žodžiai buvo pranašiški, bet daugiau apie tai vėliau.

Taigi, Alfie buvo paprasčiausias kuklus ir šiek tiek plaktukas berniukas, kuris dievino vaizdo žaidimus ir futbolą. Su Chantelle jie dažnai leisdavo laiką kartu, jis taip pat nakvodavo su ja.

Kai tik mergaitė motinai pasakė, kad yra nėščia, o vaikas pasirodys po penkių mėnesių, ji suprato, kad vaikai ne tik žaidžia kompiuterinius žaidimus. Žinoma, jauni žmonės iš karto suprato savo klaidą, tačiau sakė, kad viską turėjo iš meilės ir sutikimo, ir jie bus geri tėvai.

Anot paties Alfie, tas laikas jį beveik pribloškė. Pirmą kartą apkabinęs Macy, jis pasijuto kažkas neįtikėtino. Tuomet jis negalėjo suvokti tėvystės pasekmių, tačiau jam labai patiko būti su kūdikiu. Jis nuolat stengėsi ja rūpintis, maitino ir keitė sauskelnes. Kompiuteriniai žaidimai kažkaip išblėso fone.

Netrukus paaiškėjo, kad jo mergina nebuvo tokia paprasta. Atsirado kitų vaikinų, kurie tvirtino, kad yra naujagimės mergaitės tėvai. Turėjau atlikti DNR testą.

Paaiškėjo, kad Macy tėtis yra ne Pattenas, o tam tikras Tyleris Bikeris, kuriam tada buvo maždaug 14 metų. Jis sakė, kad nesiruošia tvarkytis su vaiku, ir jo santykius su Chanteliu paprastai laikė klaida.

Alfie šią žinią sukrėtė, nes mergina patikino, kad ji buvo tik su juo, ir kad jis apskritai buvo jos pirmasis ir vienintelis. Dėl to jauna mama su tėvais išvyko į kitą miestą.

Berniukas dažnai verkdavo ir net būdavo prislėgtas. Padėtį komplikavo žurnalistai, kurie nesijaudino dėl nesėkmingo tėčio emocinių išgyvenimų.Kurį laiką jis sėdėjo namuose ir praleido mokyklą, nes jam nebuvo leista žengti nė žingsnio.

Taigi kaip dabar yra su jaunais tėvais? Chantelle užaugino Maisie, o jai aktyviai talkino mama ir tėvas. Vėliau ji ištekėjo ir pagimdė antrą vaiką. Ji nevaduoja viešojo gyvenimo, profiliai socialiniuose tinkluose nebuvo atnaujinami nuo 2013 m.

Alfie Patten is bundled out of his home by an unidentified woman in Hailsham, East Sussex. (Photo by Gareth Fuller – PA Images/PA Images via Getty Images)

Alfie dabar niekur nedirba ir nesimoko, gyvena su mama. Žinoma, kad jis turi problemų su įstatymais. Pavyzdžiui, jis buvo sugautas vogti parduotuvėse, nepakluso policijai ir įžeidė vietinius gyventojus.

Vasarą nuo pikto liežuvio nukentėjo paprastas senyvas žmogus, kuris visai nieko nepadarė. Tiesiog vaikinui nebuvo nuotaikos. Iki šiol, beje, jam pasisekė, o reikalas nepasiekė kalėjimo. Tačiau tėvas buvo aiškiai teisus sakydamas, kad vaikas sulaužys visą savo gyvenimą.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e