Kaip jūs laikote telefoną? Štai ką tai sako apie jūsų asmenybę

Naujausios žinios

Mokslininkai ištyrė, kaip žmonės laiko savo telefonus. Pasirodo, tai tiesiogiai atspindi mūsų asmenybę, rašo „Lessons Learned In Life“. Yra keturi pagrindiniai būdai laikyti telefoną ir kiekvienas iš jų atitinka žmogaus charakterį. Išsiaiškinkite, koks jūsų asmenybės tipas!

1. Laikote telefoną vienoje rankoje ir rašote tekstą nykščiu.

Jei laikote telefoną viena ranka, tai liudija, kad turite daugybę užduočių. Jūs organizuotas ir disciplinuotas, visuomet žinote, kas jums gerai, o kas blogai.

Labiau mėgstate kalbėti negu klausyti. Specialiai nenuskriausite net musės. Mokate atskirti tikrą meilę nuo apsimestinės.

Tačiau kai reikalai pakrypsta link santykių, jūs nesate linkę rizikuoti. Jūs neskubate prisiimti atsakomybės.

Pirmiausia jūs laikotės truputį nuošaliau, bet kai tik žmogus pelno jūsų pasitikėjimą, visiškai atsiveriate.

2. Laikote telefoną abiem rankomis ir rašote tekstą nykščiu.

Tai rodo, kad tikitės apsaugos, trokštate dėmesio ir rūpesčio. Jūs nenoriai reiškiate jausmus, todėl jūsų partneris gali jausti meilės trūkumą.

Jūs labai intuityvus žmogus. Jus sunku apgauti, nes visada esate budrus ir taip pat per daug jautriai reaguojate į kitų žmonių mintis bei emocijas.

Tai taip pat reiškia, jog esate neblogas teisėjas. Be to, jūs naudojatės šiuo gebėjimu, kad būtumėte jautrus ir rūpestingas, o ne subjektyvus ir manipuliuojantis.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Jūs pasirengęs įdėti pastangų, kad geriau pažintumėte kitą žmogų, bet kartais dėl skubotumo galite susipainioti, egzistuoja tikimybė būti su tuo, kas iš tikrųjų nenusipelnė jūsų meilės.

3. Laikote telefoną abiem rankomis, rašote dviem nykščiais.

Jūsų gana silpna širdis, dažnai bijote ir jaudinatės. Jums reikia partnerio, kuris supras jus 100 proc. Jei jus palaiko patikimas žmogus, esate kupini pasitikėjimo savimi.

Jūs gana įvairiapusis žmogus, gebantis adaptuotis pagal besikeičiančius įvairių situacijų reikalavimus. Jūs energingas ir linksmas vakarėliuose, rimtas intelektualiose diskusijose ir nerūpestingas vaikų kompanijoje.

Tačiau meilė – ne verslas. Jūs dažnai sutrinkate, kai tenka atkreipti kieno nors dėmesį.

Bet kokiu atveju, kai jūs vis dėlto sutinkate savo pusę, ji supranta, kokia gili ir įvairiapusė yra jūsų siela.

4. Laikote telefoną viena ranka, tekstą rašote kitos rankos rodomuoju pirštu.

Jums būdingas ramus ir subalansuotas elgesys. Jūs pasirengęs viską paaukoti, kad kitiems būtų gerai.

Tas pat ir dėl meilės – tai ramybės uostas. Ko nepakenčiate – tai ašarų, ypač artimų žmonių. Mylimųjų klaidas jūs atleidžiate itin greitai.

Nors jūs spontaniškas ir uždegantis žmogus, kartais pirmenybę teikiate pasislėpti nuo minios šurmulio ir atsiriboti, kad papildytumėte savo energijos atsargas.

Jūs drovus, kai reikalai pakrypsta link santykių, ir bijote žengti pirmą žingsnį. Kai kurie žmonės gali pamanyti, kad po tuo slypi intereso stoka, bet kai jie geriau jus pažins ir ištrauks iš komforto zonos, susižavės jumis kaip asmenybe!


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e