Prieš 6 metus ši mergina svėrė vos 26 kilogramus, o taip ji atrodo dabar

Naujausios žinios

Vienu metu Anna Egrchukova pradėjo staigiai mesti svorį, kol rodikliai tapo kritiniai.

Devyniolikmetė mergina, kurios ūgis siekė 1,68 m., tuo metu svėrė vos 26 kilogramus. Kai kurie gydytojai net atsisakė suteikti pagalbą… Džiugu, kad ši istorija jau praeityje: Annai pavyko priaugti svorio ir sukurti mylimą šeimą. Siūlome paskaityti koks buvo merginos kelias iki šios dienos.

2014 metais Anna sudalyvavo “Tegul kalba“ laidoje, kuri transliuojama Rusijoje. Tuomet ji sukrėtė visą šalį. Į studiją buvo pakviesta devyniolikmetė mergina, kurios svoris siekė vos 26 kilogramus. Visi kaulai, tiesiogine to žodžio prasme, švietė per merginos odą.

Tiesa, taip buvo ne visada. Mokykloje Anna svėrė 65 kilogramus ir buvo tiesiog standartinės išvaizdos mergina. Didžiausia problema buvo tai, kad ji nebuvo populiari vaikinų tarpe. Anna per daug nesijaudino dėl savo svorio, kol vieną dieną negavo įžeidžiančios pastabos iš klasės draugo. Tuomet mergina pradėjo visais įmanomais būdais mesti svorį. Ji net neįsivaizdavo, kokią kainą teks susimokėti už norą sulieknėti ir susirasti vaikiną.

Mergina stipriai pradėjo kontroliuoti savo mitybą ir per pusantro mėnesio lengvai atsikratė 11 kilogramų. Tai tikrai didelis pasiekimas! Merginos savivertė kaip reikiant pakilo, kai vaikinai pradėjo ją nužiūrinėti gatvėje ir prašyti telefono numerio. Tai buvo puikus laikotarpis Annai, kuris deja truko neilgai…

Tuo metu reikėjo sustoti su svorio metimu, tačiau mergina galvojo kitaip. Anna pastebėjo, kad tinkamai maitinantis svoris jau nebekrenta ir ją apėmė baimė: o jei kilogramai ir vėl sugrįš? Mergina dar labiau pradėjo mažinti savo porcijas.

Annos mama pasakojo, kad dukra praktiškai nustojo valgyti namuose sakydama, kad ji jau pavalgė mokykloje ar kokioje nors kavinėje. Tokia griežta dieta privedė prie to, kad po metų svoris nukrito iki 38 kilogramų, o galiausiai jis pasiekė ir 26 kilogramus…

Iš gražios merginos liko tik oda padengtas skeletas. Taip ji atrodė televizijos laidoje, į kurią Anną atvedė mama. Pradžioje žmonės kaltino moterį, kad ji neprižiūrėjo savo dukros. “Jei pavyks priaugti pirmuosius tris kilogramus, aš pažadu padaryti tau naują šukuoseną“ – tada Annai pažadėjo garsus stilistas. Nors iš tikrųjų ne daugelis tikėjo, kad merginai pavyks pasveikti…

Sunku patikėti, bet merginai neprireikė nei psichologų pagalbos, nei specialios dietos. Anna pati sugebėjo įveikti anoreksiją. Po laidos ji suprato, kad tai tęstis daugiau nebegali. Paskutinius metus ji pati save žudė, todėl dabar reikia ir išgelbėti save. Taip galvojo Anna. Per metus merginai pavyko priaugti net 22 kilogramus.

Po metų Anna ir vėl pasirodė televizijos laidoje. Jauną, kupiną sveikatos ir energijos merginą (beje, su nauja šukuosena) buvo tiesiog sunku atpažinti. Mergina nuoširdžiai dėkojo visiems, kurie padėjo sugrįžti į normalų gyvenimą. Šiandien jai 25-eri, ji baigė universitetą, ištekėjo ir planuoja susilaukti vaikų.


Patogiausias būdas sužinoti ir pamatyti daugiau turinio - sekti mūsų „Facebook“ puslapį


Anna ir toliau seka savo kūno svorį, tačiau dabar į mitybą įtraukia daugiau sveikų produktų.

Ekspertai teigia, kad dauguma anoreksija sergančių žmonių nepripažįsta savo problemos. Todėl jie patys ir negali su liga kovoti. Annos atvejis yra išskirtinis. Mergina į save pažvelgė savikritiškai ir suprato, kad reikia kovoti su anoreksija.

“Neklausykite kitų nuomonės! Mylėk save tokį, koks esi. O jei nesi patenkintas savo figūra – sportuok, bet nebadauk!“ – sako Anna.


TikrojiLietuva.net

Komentarai

Pasidalinti Facebook'e